Kalendarz imprez szkolnych

HARMONOGRAM UROCZYSTOŚCI I IMPREZ SZKOLNYCH
W ROKU 2018/2019

 

NAZWA

ORGANIZATOR

WSPÓŁORGANIZATOR

WRZESIEŃ

     Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

    J. Pakisz
  

   B. Gbur

   B. Waszkiel

    Cittaslow

    A. Wiśniewska
    K. Symonowicz
    W. Olszewska

    rodzice

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

    A. Wiśniewska

    G. Makowski

Sprzątanie Świata

    B. Kępińska

    D. Mandera

    M. Ambroziak

    B. Gbur

    Wolontariat

 

Europejski Dzień Języków Obcych

    K. Symonowicz

    A. Fabiszewska

    E. Reszka

PAŹDZIERNIK

    Dzień Nauczyciela

    J. Gołaszewska

   P. Wysocka

   Ślubowanie klas I

    W. Olszewska

   M. Kańska

   Dzień Papieski

    B. Borowik

   

Spartakiada Przedszkolaka

    A. Zberowska - Sienkiewicz

   B. Waszkiel

Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce

    B. Waszkiel

 

LISTOPAD

  Konkurs historyczny

    M. Zieliński

 

   Wieczornica - 100 lat Niepodległej

    T. Brzostek

    B. Kępińska

   

Apel z okazji 11 listopada

    J. Gołaszewska

   K. Symonowicz

   P. Wysocka

11 Listopada - Apel Poległych, Patriotyczny Przemarsz na grób Nieznanego Żołnierza na Cmentarz Komunalny Dobrego Miasta

    B. Waszkiel

   K. Jurczak

   B. Borowik

Andrzejki 0 - VIII

    Wychowawcy klas

   

GRUDZIEŃ

    Wieczór Jasia i Małgosi

    D. Mandera

   wychowawcy klas V

    Jasełka

    B. Borowik

    

   K. Jurczak

   M. Kańska

    Wigilia klasowa

    wychowawcy

    

   rodzice

STYCZEŃ

Ferie zimowe wg załącznika

    wszyscy nauczyciele

 

LUTY

 Walentynki IV-VII

    A. Wiśniewska

   Samorząd Uczniowski

   Bal Karnawałowy

    K. Jurczak
    A. Zberowska - Sienkiewicz

  

Dzień Bezpiecznego Internetu

    I. Sobczak

   E. Włodarska

MARZEC

Dzień Wiosny 0 - III

    K. Astachow

   K. Jurczak

"Matematyka na wesoło"

    A. Wiśniewska

   G. Makowski

 Konkurs recytatorski

    J. Gołaszewska

 

Hunt Eggs

    A. Wiśniewska

   Samorząd Uczniowski

KWIECIEŃ

    Dzień Ziemi

    E. Włodarska 

    I. Sobczak

Konkurs czytelniczy I - III

    W. Olszewska

 

Konkurs czytelniczy IV - VII

    J. Gołaszewska

 

    MAJ

Dzień Języków Obcych

    K. Symonowicz

    A. Fabiszewska

    U. Tyllo - Jędrys

 

Finał Mistrzostw Województwa w Mini Piłce Siatkowej

    B. Waszkiel

  

CZERWIEC

Wspólny rajd rowerowy

   Wychowawcy klas

    Rodzice

Zakończenie roku szkolnego

   J. Pakisz

    B. Waszkiel

    B. Gbur